مهمانسرای حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام

مهمانسرای حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام

مهمانسرای حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام

آستان مقدس علاوه بر توزیع غذا به صورت ناشناس در حرم مطهر، پارکینگ های اطراف حرم و محل اسکان زائران و مجاوران هر روز تعدادی غذای متبرک به قید قرعه به زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت علیهم السلام تقدیم می‌کند. این قرعه کشی به صورت آنلاین بوده و زائران و مجاوران عزیز می‌توانند از طریق سایت هدایا و نذورات به آدرس nazr.amfm.ir ثبت نام و در قرعه کشی روزانه غذای تبرکی شرکت کنند.

ثبت نام در قرعه کشی با کدملی

آسان‌ترین و بهترین روش برای تهیه غذای متبرک، ورود به سایت هدایا و نذورات و ثبت نام و شرکت در قرعه کشی می باشد. شما در سایت هدایا و نذورات علاوه بر ثبت هدایا و نذورات خود و مشاهده عملکرد و روند مصرف هدایا و نذورات، می توانید نسبت به ثبت نام برای قرعه کشی غذای متبرک اقدام کنید.
بعد از ورود به سایت در قسمت بالا بر روی بنر قرعه کشی غذای متبرک کلیک و در صفحه بازشده اطلاعات شخصی نظیر شماره همراه و کدملی و… را وارد کنید، هر روز پس از انجام قرعه کشی از طریق سامانه پیامکی آستان با سرشماره ۳۰۰۰۱۱۲۲ پیامکی مبنی بر برنده شدن و زمان و مکان دریافت غذای تبرکی دریافت خواهید کرد، به هر کدملی که انتخاب شود ۲ عدد غذای تبرکی تخصیص داده می شود، و کدملی انتخاب شده تا یکسال امکان شرکت کردن مجدد در قرعه کشی را ندارد.

سوالات متداول

از چه راهی میتوان غذای تبرکی را تهیه کنیم؟

از طریق ثبت نام در سایت هدایا و نذورات به آدرس nazr.amfm.ir شرکت در قرعه کشی روزانه غذای تبرکی
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ☎️ تلفن: ۰۲۵۳۷۱۷۵۳۷۵ تماس حاصل نمایید.

به هر کدملی چه تعداد غذای تبرکی داده می شود؟

به هر کدملی در صورت انتخاب شدن در قرعه کشی ۲عدد غذای تبرکی تخصیص داده می شود.

❓ در صورت برنده شدن امکان ثبت نام و شرکت مجدد در قرعه کشی داریم ؟

محدودیتی در مورد تعداد دفعات ثبت نام وجود ندارد ولی در صورت برنده شدن به مدت یکسال به صورت خودکار توسط سیستم از شرکت در قرعه کشی حذف خواهید شد.

آیا هر روز می توان ثبت نام کرد؟

بله، محدودتی در مورد تعداد دفعات ثبت نام وجود ندارد ولی در صورت برنده شدن به مدت یکسال به صورت خودکار توسط سیستم از شرکت در قرعه کشی حذف خواهید شد.

امکان بیرون بردن غذای متبرک از مهمانسرا وجود دارد؟

بله، در صورت تمایل می‌توانید غذا را بصورت بیرون‌بر دریافت کنید.